Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 6S Plus

( ilość produktów: 2 )

Wyświetlacz to najistotniejsza część każdego telefonu. Jednak ze względu na częste uszkodzenia wskutek upadków czy uderzeń, jest to także element bardzo narażony na zniszczenie i ciągłe pojawianie się nowych śladów zużycia. W naszym sklepie kupisz wyświetlacz iPhone 6S Plus w dwóch wariantach: nowy, zamiennik lub używany i regenerowany oryginalny ekran. Każdy sprzedawany przez nas wyświetlacz do iPhone 6S Plus jest dopasowany do telefonu, a dzięki setkom przebytych testów także bezawaryjne. Sprawdź cenę i dostępność interesującego Cię typu ekranu do iPhone’a 6S Plus!

Oryginalny wyświetlacz iPhone 6S Plus

Oryginalny wyświetlacz iPhone 6S Plus wprowadzonego na rynek pod koniec 2015 roku jest aż do dziś oceniany jako jeden z najmniej awaryjnych. Zawsze telefony Apple należały do najbardziej wymagających w kwestii jakości podzespołów. Wyświetlacz iPhone 6S Plus ma wielkość 5,5″ i jest identyczny w kwestii wielkości jak jego poprzednik (iPhone 6 Plus) oraz dwoje jego następców: iPhone 7 Plus oraz 8 Plus. Duża rozdzielczość Retina HD 1920 x 1080 pikseli w połączeniu z ogromną rozpiętością tonalną sprawia, że ekran jest aktualnie jednym z najostrzejszych. Wyświetlacz iPhone 6S jest także pierwszym telefonem Apple'a wyposażonym w 3D Touch.

Czy wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus jest trudna?

Zdecydowanie tak. Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus jest dość trudna, a ryzyko uszkodzenia – bardzo duże. Większość osób, nie mająca kontaktu z tak precyzyjną techniką, nie będzie potrafiła ponownie złożyć smartfonu w fabryczny sposób, dlatego warto to zostawić profesjonalistom. Najważniejszy jest jednak sam ekran. Nawet najlepszy montaż nie zrekompensuje niskiej jakości wyświetlacza iPhone 6S Plus, tym samym zwróć uwagę na jego pochodzenie. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz modele sprawdzone, każdy z nich podlega testom.

Wyświetlacz iPhone 6S Plus należy do najlepszych ale nie najdroższych modeli mimo kilkuletniej obecności na rynku. Warto go wymienić natychmiast po zauważeniu pierwszego ubytku lub głębokiej rysy, która może się przerodzić w realne zagrożenie dla całego telefonu. Na naszej stronie oferujemy jedynie ekrany o potwierdzonej funkcjonalności i odpowiedniej relacji ceny do jakości. Co więcej, chętnie udzielamy pomocy podczas zakupu i wyboru danego modelu.

Czy oryginalny wyświetlacz iPhone 6S Plus jest lepszy niż zamiennik?

W naszym sklepie 4GSM znajdziesz oba rodzaje wyświetlaczy do iPhone’a 6S Plus – mianowicie zamienniki oraz wersje oryginalne. Zamienniki są fabrycznie nowe, pochodzą od renomowanych firm produkujących dobrej jakości podzespoły do telefonów komórkowych i charakteryzują się jakością praktycznie nie do odróżnienia od modeli oryginalnych. Są dogłębnie testowane na taśmie produkcyjnej producenta i tym samym powinny mieć wysoką trwałość.

Oryginalny wyświetlacz iPhone 6S Plus różni się od zamiennika między innymi sposobem jego pozyskania. Firma Apple podzespoły do swoich produktów (nie tylko do telefonów, lecz także do tabletów i komputerów) oferuje wyłącznie w autoryzowanych serwisach, dlatego nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Właśnie dlatego oryginalny wyświetlacz iPhone 6S Plus pochodzi z demontażu. Tuż po wymontowaniu ze zużytego smartfonu ekran jest testowany przez profesjonalistów, po czym wymieniona zostaje górna szybka i tym samym oryginalny, lecz zarazem używany już ekran wygląda i zachowuje się dokładnie tak jak nowy.

    pixel