Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 8

( ilość produktów: 1 )

Wyświetlacze do iPhone 8. Telefon Apple z serii 8 to jeden z najbardziej udanych smartfonów tego producenta, głównie ze względu na bardzo solidne wykonanie i szybki procesor A11. Jednak jego popularność przyćmiło jednoczesne wprowadzenie innowacyjnego iPhone’a X, który jako pierwszy telefon spod logo nadgryzionego jabłka został wyposażony w ekran OLED oraz bezramkowy wyświetlacz. Mimo to iPhone 8 to nadal telefon bardzo polecany, pewny i pozbawiony wad poprzednich generacji. Niestety, wskutek upadku zniszczeniu zwykle ulega właśnie ekran iPhone 8. Mogłoby się wydawać, że taki wypadek wiąże się z bardzo drogą naprawą – okazuje się to jednak nieprawdą. W naszym sklepie 4GSM kupisz i oryginalny wyświetlacz iPhone 8, i nowy, i używany, i regenerowany! Poniżej znajdziesz całą ofertę.

  Jakie wyświetlacze do iPhone 8 są najlepsze?

  Uszkodzony wyświetlacz iPhone 8 wymaga natychmiastowej naprawy, szczególnie wtedy, gdy poza pękniętą szybką ekran nie reaguje na dotyk. Wówczas sam telefon staje się zupełnie bezużyteczny. Aby odzyskać pełnię jego sprawności, należy wymienić ekran. Większość osób w takich chwilach zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie oryginalny wyświetlacz pochodzący z innego modelu iPhone’a 8, czy może ekran w postaci zamiennika innego producenta. Warto poznać wady i zalety obu rozwiązań.

  Oryginalny ekran iPhone 8 pochodzi z demontażu, gdyż firma Apple nie dopuszcza sprzedaży oryginalnych części podmiotom trzecim, dlatego żaden niezależny serwis nie może ich zakupić wprost od producenta. Demontowany wyświetlacz iPhone 8 zazwyczaj wygląda jak nowy, często przechodzi regenerację polegającą na wymienionej szybce zewnętrznej. Jego zaletą jest doskonała jakość obrazu. Z kolei wariant w postaci zamiennika jest siłą rzeczy całkowicie nowy i ma przed sobą wiele lat bezawaryjnego działania, a jakość wyświetlanego obrazu jest dla większości osób nie do odróżnienia od oryginału. W naszym sklepie znajdziesz zarówno jeden, jak i drugi model w najlepszej jakości.

  Wyświetlacze do iPhone 8 – cena

  Produkty firmy Apple nie należą do tanich, co ma odzwierciedlenie także w przypadku poszczególnych części. Większość oryginalnych wyświetlaczy iPhone 8 pochodzi z demontażu i rozbiórki uszkodzonych telefonów, np. z rozbitym tyłem, z przepaloną płytą główną czy zniszczonych doszczętnie wskutek upadku. Wysoka cena wyjściowa tych smartfonów powoduje, że również koszt samego wyświetlacza jest wyższy niż u konkurencyjnych marek.

  Z kolei nieoryginalny ekran iPhone 8 ma cenę znacznie niższą, gdyż kształtuje ją rynek i producent, a nie logo nadgryzionego jabłka i rygorystyczna kontrola jakości na taśmie produkcyjnej. Zazwyczaj cena takiego wyświetlacza – oczywiście fabrycznie nowego – jest nawet dwukrotnie niższa niż cena używanego ekranu po regeneracji. Okazuje się zatem, że cena ekranu iPhone 8 jest różna, dzięki czemu każdy klient może wybrać tańszy lub droższy wariant.

  Dlaczego wyświetlacz iPhone 8 jest tak istotny

  Warto wiedzieć, że to ekran jest najistotniejszą częścią smartfonu dla większości odbiorców. To na nim wyświetlany jest obraz, w tym filmy i gry, przez co jest jedyną, naocznie funkcjonującą częścią; w przeciwieństwie do szybkiego procesora A11 i dużej ilości pamięci podręcznej RAM, które są istotne jedynie dla znawców komputerów i telefonii komórkowej. Niestety ekran iPhone 8 należy do dużych, przez co łatwiej o jego uszkodzenie.

  Dlatego zamów koniecznie w naszym sklepie 4GSM najlepsze ekrany iPhone 8 w doskonałej cenie, która nie ma sobie równych. Zapewniamy perfekcyjną obsługę, bardzo szybką realizację zamówienia i dokładny opis sprzedawanego przedmiotu. Wszystkie części, w tym także ekrany, pochodzą od renomowanych producentów i są dogłębnie testowane i sprawdzane. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś.

   pixel