Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone SE

( ilość produktów: 1 )

Na pewno doskonale wiesz, jak ważnym elementem każdego smartfona jest prawidłowo działający wyświetlacz LCD. Bez niego właściwie niczego nie da się zrobić, nie będzie działała żadna aplikacja, bo dotykowy ekran to podstawa. Jeżeli szybka jest tylko pęknięta, to prawdopodobnie można w miarę wygodnie korzystać z telefonu, ale kiedy ją stłuczesz, masz prawdziwy problem. Wyświetlacz iPhone SE możesz wymienić w autoryzowanym serwisie Apple, ale wiesz dobrze, że będzie to sporo kosztować. A do tego będziesz prawdopodobnie musiał uzbroić się w cierpliwość i czekać na wykonanie usługi. Chyba że zdecydujesz się na to, aby kupić ekran iPhone SE w sklepie 4GSM i wymienisz go samodzielnie!

Ekran do iPhone’a SE za rozsądna cenę

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój iPhone wyglądał cały czas idealnie, to na pewno drażni Cię każde zarysowanie, stłuczenia narożników czy jakiekolwiek odpryski pojawiające się na ekranie. Te drobne na pozór niedogodności z czasem mogą wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie Twojego telefonu. Ekran do iPhone SE to przecież podstawowy element działania, to za jego pomocą obsługujesz wszystkie aplikacje. Każda wada może sprawić, że nie cała powierzchnia LCD prawidłowo reaguje na dotyk. W związku z tym warto pomyśleć o naprawie, zanim telefon całkiem przestanie działać. Kupno nowego modelu nie zawsze wchodzi w grę, po pierwsze są to spore koszty, a po drugie nie zawsze jest to konieczne. Czasami wystarczy wymienić wyświetlacz iPhone SE, oryginalny kupisz w rozsądnej cenie w sklepie internetowym 4GSM.

Wyświetlacz iPhone SE – oryginalny lub zamiennik

W fabrycznie nowym modelu smartfona Apple wyświetlacz jest połączony z szybką, co gwarantuje odpowiednie podświetlenie i doskonałą jakość obrazu. Dlatego w razie zniszczenia szybki należy wymienić go na oryginalny, regenerowany lub zamienny, ale dedykowany do konkretnego modelu smartfona. W sklepie 4GSM znajdziesz odpowiedni wyświetlacz iPhone SE, cena nie zrujnuje Twojego budżetu. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych możesz wybierać spośród ekranów oryginalnych, regenerowanych oraz idealnie dobranych zamienników. Wyświetlacze regenerowane technologią OCA praktycznie nie odbiegają od stanu fabrycznie nowych części, są to w pełni oryginalne wyświetlacze, w których dodano zupełnie nowe szybki. Niektórzy klienci obawiają się kupować zamienniki, jednak odpowiednio dobrany zamiennik Tianma działa równie dobrze, jak oryginalny ekran iPhone SE. Zamienniki, które znajdziesz w naszej ofercie, są całkowicie nowe, gwarantujemy ich bezbłędne działanie.

Sklep 4GSM to gwarancja jakości

Kupując w naszym sklepie, masz gwarancję towaru o najwyższej jakości. Wszystkie sprzedawane przez nas wyświetlacze poddawane są skrupulatnej kontroli, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, że są one sprawne i nadają się do montażu. W zależności od Twoich preferencji możesz dobrać kolor wyświetlacza iPhone SE, mamy modele w kolorze białym lub czarnym. Dzięki temu zbite szkło wyświetlacza nie będzie dla Ciebie problemem wiążącym się z koniecznością wydania dużej kwoty. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakupy w internetowym sklepie 4GSM. W opisie każdego produktu znajdują się szczegóły co do stanu technicznego, ale jeżeli nadal będziesz mieć jakikolwiek problem, nasi pracownicy służą fachową poradą. Wyświetlacz iPhone SE oryginalny lub zamiennik kupisz bez wychodzenia z domu! Zamontujesz go samodzielnie, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas, nie będziesz musiał szukać serwisu ani czekać na wykonanie usługi. Skorzystaj z naszego sklepu już dziś!

    pixel