Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do Huawei P9 Lite 2017

( ilość produktów: 2 )

Kup nowy wyświetlacz Huawei P9 Lite 2017 w sprawdzonym i wiarygodnym sklepie internetowym 4GSM.pl. W naszej ofercie znajdują się całkowicie nowe i oryginalnie zapakowane wyświetlacze oraz modele używane, które różnią się między sobą skalą widoczności śladów użytkowania. Obojętnie, który wyświetlacz Huawei P9 Lite 2017 wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest to w pełni funkcjonalny, gotowy do samodzielnego założenia element Twojego telefonu. Ciesz się ulubionymi aplikacjami, bez utrudnień i dyskomfortu!

Nowy wyświetlacz Huawei P9 Lite 2017 – taniej niż nowy telefon

Twój telefon Huawei P9 Lite 2017 uległ uszkodzeniu i stał się całkowicie bezużyteczny? To nie koniec świata! Zapoznaj się z naszą ofertą. U nas znajdziesz nowe i używane wyświetlacze Huawei P9 Lite 2017, które będą idealnie pasować do Twojej obudowy. Przekątna ekranu to 5,2 cala, co daje duże możliwości podczas użytkowania – z łatwością przeczytasz artykuł, obejrzysz film czy zrobisz przelew. Ale niestety duży ekran jest też bardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli Twój wyświetlacz Huawei P9 Lite 2017 jest popękany i przestaje reagować na dotyk, to znaczy, że najwyższa pora na wymianę. Dostępne w naszym sklepie produkty różnią się ceną i stanem, ale rzetelny opis dostępny pod każdym modelem ułatwia wybór. Używane wyświetlacze Huawei P9 Lite 2017 są oceniane przez profesjonalistów i przechodzą szereg testów, tak aby spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.

Tanie wyświetlacze Huawei P9 Lite 2017 w 4GSM

Telefony Huawei cieszą się ogromną popularnością, przede wszystkim dlatego, że mają wysokiej jakości podzespoły, a ich cena jest naprawdę korzystna. Ale nawet najlepsze marki i najdroższe aparaty telefoniczne ulegają uszkodzeniom. Bez względu na fakt noszenia telefonu w etui i zabezpieczenia ekranu dodatkową szybką, każdemu z nas zdarzyło się, że telefon upadł na podłogę i z drżącym sercem sprawdzaliśmy, czy wyświetlacz jest cały i reaguje na dotyk. Jeśli ekran uległ uszkodzeniu, to nie koniec świata! Nie musisz ponownie inwestować w nowy smartfon, wystarczy wymienić wyświetlacz i znów w pełni korzystać ze swojego Huawei P9 Lite 2017. W pełni funkcjonalne i oryginalne wyświetlacze znajdziesz na stronie 4GSM.pl. Pozyskujemy z demontażu, testujemy, regenerujemy i sprzedajemy w naprawdę niskich cenach. Nowy wyświetlacz Huawei P9 Lite 2017 bez wad może być wysłany do Ciebie w ekspresowym tempie, by przerwa w korzystaniu z telefonu była jak najkrótsza!

Wyświetlacz Huawei P9 Lite 2017 na wyciągnięcie ręki

Znajdziesz akcesoria do telefonów Huawei P9 Lite 2017, które z łatwością zamówisz do domu, możesz też odebrać je w sklepie stacjonarnym. Zakupione produkty możesz sprawdzić na spokojnie w zaciszu własnego domu, a gdy się rozmyślisz, to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez podawania przyczyny. Wyświetlacze Huawei P9 Lite 2017 są dostępne w trzech kategoriach – grade A to produkt, który wygląda jak nowy, pod kategorią B kryją się delikatne ślady użytkowania, natomiast C to widoczne ślady poprzedniego właściciela. Jednakże każdy z oferowanych wyświetlaczy Huawei P9 Lite 2017 jest w pełni sprawny i pozbawiony wad. Wystarczy podpiąć wszystkie podzespoły i znów cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego smartfona. Nie wymaga stosowania kleju do montowania ekranów LCD, możesz samemu wymienić wyświetlacz bądź skorzystać z usług profesjonalistów. 4GSM zaprasza do skorzystania ze swojej oferty już dziś.

    pixel