Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze Huawei

( ilość produktów: 5 )

Telefony komórkowe to produkty, bez których wiele osób nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania. Z racji tego, że są one wykorzystywane niezwykle intensywnie, niejednokrotnie narażone są na uszkodzenia. Częścią szczególnie delikatną jest wyświetlacz. Jedną z chętnie wybieranych marek telefonów jest chińska marka Huawei. W razie stłuczenia lub zarysowania nie musisz jednak obawiać się wysokich kosztów naprawy. W sklepie internetowym 4GSM kupisz wyświetlacze Huawei kompatybilne z Twoim smartfonem. Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się wszystkimi funkcjami telefonu bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu nowego sprzętu. Ekrany Huawei dostępne w naszym sklepie kupisz bez wychodzenia z domu.

Wyświetlacze Huawei P10 Lite i nie tylko

Marka Huawei należy do potentatów na rynku smartfonów, aktualnie możesz kupić co najmniej kilka modeli telefonów tej marki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyświetlacze Huawei doskonale pasujące do następujących modeli smartfonów: Huawei P10 Lite, P9, P8 Lite i wielu innych. Najważniejszym elementem umożliwiającym korzystanie ze smartfonu jest bezbłędnie działający wyświetlacz. Huawei P9 to tylko jeden z modeli dostępnych w ofercie sklepu 4GSM. Prezentowane przez nas produkty to w pełni funkcjonalne ekrany dotykowe mogące z powodzeniem zastąpić zniszczony fabryczny ekran telefonu. W przypadku stłuczenia lub zalania wyświetlacza istnieje ryzyko, że nie będzie już można z niego korzystać. Jednak nie zawsze musi się to wiązać z koniecznością zakupu zupełnie nowego sprzętu. Na szczęście istnieje sklep 4GSM, w którym kupisz wyświetlacz Huawei P9 lite i wiele innych, które bez trudu samodzielnie zamontujesz w miejscu starego, zniszczonego wyświetlacza.

Wyświetlacz Huawei P8 Lite to świetny wybór dla każdego

Wyposażając dziecko w pierwszy telefon komórkowy, na pewno obawiasz się wysokich kosztów naprawy w razie ewentualnego uszkodzenia. Ekrany Huawei, podobnie jak wszystkie inne, nie są w 100% odporne na częste upadki z różnych wysokości. Pęknięty wyświetlacz to jedna z częściej spotykanych przypadłości telefonów użytkowanych przez dzieci i młodzież. Mając świadomość tego, jak często telefon będzie miał szansę ulec uszkodzeniu, rodzice obawiają się wysokich kosztów napraw wyświetlaczy Huawei. Dzięki ofercie sklepu internetowego 4GSM można obniżyć te koszty do minimum. Kupisz u nas ekrany LCD pasujące do większości modeli telefonów marki Huawei. Po zamontowaniu zakupionego u nas telefonu dotykowy ekran Twojego telefonu nadal będzie działał bez jakichkolwiek problemów. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać sobie wyświetlacz w kolorze białym, złotym lub czarnym.

Ekrany Huawei w najlepszej cenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wymiana wyświetlacza dotykowego telefonu wiąże się często z koniecznością wyasygnowania sporej kwoty. Jest to zawsze tańsze od kupna zupełnie nowego telefonu, ale nadal jest to duży wydatek. Chyba że zdecydujesz się na zakupy w sklepie internetowym 4GSM – w naszej ofercie znajdziesz zarówno oryginalne wyświetlacze Huawei, jak i w pełni kompatybilne z nimi zamienniki najwyższej klasy. Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, gwarantujemy Ci pełną satysfakcję. Wydając kwotę znacząco niższą, niż w autoryzowanym serwisie, otrzymasz produkt tej samej klasy. Oprócz tego zakupione w naszym sklepie ekrany Huawei bez trudu wymienisz samodzielnie. Nie będziesz więc musiał czekać, na naprawę Twojego telefonu. Większość dostępnych wyświetlaczy pozbawionych jest najmniejszych nawet śladów użytkowania, nie musisz więc obawiać się, że kupujesz produkty stare i zniszczone. Wyświetlany na nich obraz będzie identyczny jak ten na wyświetlaczu, w jaki Twój telefon był wyposażony fabrycznie. Sprzedawane przez nas wyświetlacze poddawane są wielokrotnym testom, dzięki czemu gwarantujemy ich niezawodne działanie. Żywe kolory i brak martwych pikseli sprawiają, że nie zauważysz różnicy między zniszczonym oryginalnym a zakupionym w naszym sklepie wyświetlaczem. Jeśli szukasz taniego i w pełni funkcjonalnego wyświetlacza Huawei, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

    pixel