Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do Huawei P9 Lite

( ilość produktów: 1 )

Posiadacze modnych i bardzo praktycznych smartfonów Huawei P9 Lite wiedzą, że moc ich telefonu tkwi w wyświetlaczu. Kiedy jest on sprawny, to wszystko działa, możesz obsługiwać wszelkie aplikacje i swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji. Jeśli jednak pomimo stosowania etui i specjalnej, hartowanej szybki Twój telefon uległ uszkodzeniu, to z pomocą przychodzi firma 4GSM. W naszej ofercie znajdziesz nowe i używane wyświetlacze Huawei P9 Lite, które będą doskonale pasować do Twojego modelu telefonu, nawet pod względem koloru, gdyż mamy pełną paletę barw dostępnych w telefonach tej marki. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej pomocy i wyjątkowo atrakcyjnych cen.

Zniszczony wyświetlacz to nie problem

Ekran LCD to jedna z najważniejszych części każdego smartfona. To element, który jest również najbardziej narażony na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Czy to upadek z wysokości, czy uderzenie o blat stołu, a może po prostu niefortunne ułożenie stosu książek na aparacie… Wszyscy znamy te chwile grozy, a nieszczęśliwcy doświadczają ich dotkliwych skutków. Jeśli Twój telefon Huawei P9 Lite przestaje reagować na Twoje polecenia, nie możesz już korzystać z ulubionych aplikacji, czytać książek w autobusie czy odbierać poczty w każdym miejscu na ziemi, to nie panikuj! Nie musisz wydawać góry pieniędzy na nowy telefon, wystarczy wymienić wyświetlacz i znów cieszyć się pełną funkcjonalnością i sprawnością ulubionego modelu Huawei P9 Lite. W naszym sklepie internetowym 4GSM.pl znajdziesz bogaty wybór nowych i używanych wyświetlaczy Huawei P9 Lite. Zapraszamy!

Oryginalny wyświetlacz Huawei P9 Lite

Jeśli ekran Twojego telefonu nie wyświetla prawidłowo obrazu, wymiana samej szybki nie wystarczy. Konieczna jest wymiana wyswietlacza Huawei P9 Lite, którą możesz wykonać w naszym sklepie 4GSM lub samodzielnie. Natomiast w naszej ofercie znajdziesz całkowicie sprawne, oryginalne wyświetlacze Huawei P9 Lite, które zostały pozyskane z demontażu, przeszły pozytywnie testy i jego cena jest uzależniona od grade. Kategoria A oznacza stan idealny, B – to niewielkie ślady użytkowania, natomiast na modelach z oznaczeniem C widać ślady po poprzednim właścicielu. Telefon Huawei P9 Lite ma duży ekran, o przekątnej 5,2 cala, co oznacza wygodę korzystania, nawet podczas oglądania filmów na youtube czy wysyłania przelewów z ulubionego banku. Niestety, duży ekran to również większe ryzyko uszkodzenia. Ale dzięki ofercie 4GSM w szybki i prosty sposób możesz znów korzystać ze swoich ulubionych funkcji.

Wymiana wyświetlacza samodzielnie czy w serwisie

Wymiana wyswietlacza Huawei P9 Lite nie należy do najłatwiejszych. Dlatego zalecane jest instalowanie ich przez profesjonalistów. Jednakże jeśli jesteś osobą, która lubi robić wszystko sama, to z pewnością sobie poradzisz! Smartfon to urządzenie cechujące się skomplikowaną i precyzyjną technologią i niewielkimi wymiarami. Bez specjalistycznych narzędzi ciężko jest połączyć wszystkie podzespoły i jeszcze zrobić to prawidłowo. Przydatne mogą okazać się filmiki instruktażowe dostępne w internecie, ale zdecydowanie bezpieczniej jest dokonać wymiany wyswietlacza Huawei P9 Lite w serwisie, gdzie pracują doświadczeni pracownicy i zrobią to znacznie szybciej i bezpieczniej, bez uszkodzenia nowo zakupionych części. Najwyższą jakość wyświetlaczy oferuje sklep 4GSM, a relacja ceny do jakości jest po prostu perfekcyjna. U nas zakupy to przyjemność, chętnie podpowiemy, co wybrać, doradzimy i udzielimy rzetelnej informacji dotyczącej oferowanych produktów.

      pixel