Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów OPPO

( ilość produktów: 62 )

Jeśli miałbyś wymienić najczęstszą usterkę Twojego smartfonu spowodowaną codziennym użytkowaniem, co by to było? Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was pewnie odpowiedziało, że uszkodzony wyświetlacz. Któż z nas nie doświadczył tego jakże modnego i popularnego wzoru pajęczej sieci na swoim ekranie...? To bardzo często pojawiający się defekt nowego sprzętu elektronicznego, posiadającego szklany wyświetlacz. Pewnie dobrze też znane jest Wam akcesorium zabezpieczające to felerne miejsce. Szkła hartowane i folie OPPO to niedrogie i bardzo proste w montażu produktu, które mogą uchronić Cię przed kosztownymi naprawami telefonu lub jego wymianą. To wyjątkowo cienka powłoka, którą instalujesz na powierzchni ekranu smartfonu. Dzięki procesowi hartowania osiąga ona niezwykłą wytrzymałość na zarysowania, a także na upadki. Dobrze dopasowane do modelu telefonu OPPO szkła hartowane i folie pokrywają całą powierzchnię, ściśle do niej przylegając. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria zabezpieczające ekran telefonu: szkła hartowane, folie ochronne i szkła hybrydowe. Zapraszamy do poznania pełnej oferty!

Szkło hartowane OPPO a folia ochronna

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników producenci akcesoriów GSM stworzyli kilka produktów umożliwiających zabezpieczenie ekranu smartfonu. Najczęściej stosowane to szkło hartowane OPPO i folia ochronna. Pewnie większość z Was zna te wyroby.

Szkło hartowane OPPO

Szkło hartowane OPPO to twarda i wytrzymała powłoka, wyglądem do złudzenia przypominająca szkło, jakie znamy z artykułów codziennego użytku. Jednak odróżnia je od szkła wykorzystywanego np. w szklankach tym, że niemal nie da się go zarysować. Szkło hartowane 9H może uszkodzić jedynie ostrze diamentowe. Zabezpiecza ekran Twojego telefonu przed uszkodzeniem w razie upadku, upuszczenia lub wstrząsu. Wysoki poziom trwałości to bezapelacyjnie jego największa zaleta. Warto oczywiście również podkreślić pozostałe cechy przemawiające na jego korzyść. Są to: całkowita transparentność, pozostająca bez wpływu na widoczność ekranu i nasycenie barw oraz wyjątkowo cienka powłoka niezmieniająca czułości funkcji dotykowych wyświetlacza.

Folia ochronna OPPO

Folia ochronna do telefonów OPPO to równie skutecznie chroniące ekran akcesorium, jak szkło hartowane. Co prawda jest nieco mniej wytrzymałe na uszkodzenia, ale posiada inne zalety. Wysokiej jakości folia ochronna podobnie jak produkt powyżej nie wpływa na funkcje dotykowe ekranu i jest bardzo cienka, powinna być niewyczuwalna pod opuszką palca. Jest przezroczysta i nie przekłamuje kolorów wyświetlanych obrazów. Najważniejszą jednak cechą, całkowicie odróżniająca folię ochronną od szkła jest jej struktura. Jest wyjątkowo giętkim tworzywem, co dla zwolenników tego rozwiązania jest sporym atutem.

Folie ochronne do Oppo

Folie ochronne Oppo oferują wiele zalet, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupu w sklepie 4GSM.com. Przede wszystkim wzmacniają ekran telefonu. Wielowarstwowa struktura folii zawiera podkład antyuderzeniowy, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu. Montaż tego produktu na ekranie Oppo zwiększa odporność o 150%, a nawet 250%, minimalizując ryzyko zarysowań i uderzeń. Instalacja jest wyjątkowo łatwa. Odbywa się dzięki użyciu specjalnego żelu, który jest bezpieczny dla wyświetlacza. Montaż na mokro gwarantuje doskonały efekt i eliminuje pęcherzyki powietrza oraz drobinki kurzu. W naszym sklepie 4GSM mamy także produkty, które zamontujesz na sucho.

Wiele folii Oppo jest wyposażonych w powłokę antymikrobową, która skutecznie zabija bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie. Zapewnia to higienę i czystość przez cały dzień. Inna powierzchnia, która występuje w wielu produktach, to warstwa oleofobowa ograniczająca przyciąganie kurzu i plam tłuszczowych.

Folie Oppo Reno są elastyczne i mocno przylegają do wyświetlaczy, zapewniając optymalną ochronę. Są one odpowiednie także do zakrzywionych ekranów, zapewniając ochronę od krawędzi do krawędzi.

Folie Oppo są dostępne w sklepie 4GSM do następujących modeli telefonów:

 • Folie Oppo A76
 • Folie Oppo A54 5G
 • Folie Oppo A31 2020
 • Folie Oppo A11x
 • Folie Oppo Find X
 • Folie Oppo Reno 7
 • Folie Oppo Reno 5 Lite
 • Folie Oppo Reno 3 Pro
 • Folie Oppo Reno 3
 • Folie Oppo RX17 Pro
 • Folie Oppo RX17 Neo
pixel