Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do OPPO Reno 4

( ilość produktów: 1 )

Szkła hartowane i folie Oppo Reno 4 służą do ochrony ekranu Twojego smartfonu. Dzięki nim unikniesz uszkodzenia wyświetlacza i stłuczenia szybki. A co najważniejsze: unikniesz wizyt w serwisie i kosztów napraw. Niestety smartfonu nie da się uchronić od usterek wyłącznie bezpiecznym użytkowaniem. Konieczne jest zastosowanie dodatkowej ochrony. Proponujemy szkła hartowane i folie Oppo Reno 4. To wysoce odporne na uderzenia akcesoria. Idealnie przylegają do powierzchni ekranu, tworząc niemal niewidoczną powłokę. Pozostają bez wpływu na funkcjonalność dotykową smartfonu. Ponadto nie ograniczają widoczności i pozostawiają nasycenie barw na ustalonym poziomie. Szkła hartowane i folie Oppo Reno 4 to całkowicie przezroczyste powierzchnie. Najistotniejszą cechą jest wytrzymałość. Chronią ekran smartfonu przed skutkami upadków jak: pęknięcie szybki czy uszkodzenie pozostałych komponentów urządzenia. Ponadto dzięki nim unikniesz nieestetycznych odcisków palców i osiadającego kurzu. Szkła hartowane i folie Oppo Reno 4 są idealnym rozwiązaniem, zarówno jeżeli pracujesz w domu, jesteś zabieganym rodzicem czy nastolatkiem - każdemu z nas zdarza się upuścić telefon. Nie czekaj do pierwszej rysy lub pęknięcia - kup szkła hartowane Oppo Reno 4! Korzystaj bezpiecznie z Twojego telefonu!

Jak wybrać szkła hartowane i folie Oppo Reno 4?

Wybór szkieł hartowanych i folii Oppo Reno 4 to nie taka trudna decyzja. Musisz tylko zwrócić uwagę na kilka wskazówek. Unikniesz dzięki temu niekorzystnego zakupu.
Na początek „zbierz" w jednym miejscu wszystkie interesujące Cię modele. Nasz sklep umożliwia Ci taką opcję poprzez proste sortowanie w górnym rogu głównego okna.
Następnie dokładnie przeczytaj nazwy. Upewnij się, że wybrane szkła hartowane i folie Oppo Reno 4 kompatybilne są z modelem Twojego telefonu. Każda dodatkowa cyfra, litera lub fraza może mieć wpływ na dopasowanie tempered glass do kształtu ekranu. 
W ostatnim kroku zadecyduj, jaki rodzaj szkła hartowanego Oppo Reno 4 jest Ci niezbędny. Łatwo powiedzieć(?). Poniżej rozwikłamy zagadkę skrótów i nazw występujących w opisach szkieł ochronnych.

Jakie szkła hartowane i folie Oppo Reno 4 wybrać?

Spotkasz się z określeniami stopnia wytrzymałości szkieł i folii. Są to liczby z przedziału 1-10 w parze z wielką literą "h". Jest to skala odporności na uszkodzenia, zatem szukaj najwyższych not: 7H, 9H. Niekiedy w opisie znajdziesz: 2G, 3G, 5G. To oznaczenia kształtu ekranu. Na przykład: szkło hartowane Oppo Reno 4 2G będzie dopasowane do płaskiego ekranu a 3G - o zaokrąglonych krawędziach. Natomiast 5G podkreśla rozłożenie warstwy kleju na całej powierzchni tempered glass. Spotkasz się w tym przypadku także z nazwą Full Glue. 5G zapewnia idealne przyleganie szkła hartowanego lub folii Oppo Reno 4 do powierzchni ekranu. 
Możesz także zwrócić uwagę na dodatkowe cechy szkieł i folii. Może być to zastosowanie wysoce gładkiej powłoki oleofobowej, dzięki której unikniesz odcisków palców na ekranie telefonu Oppo. Innym zabezpieczeniem jest system Anti-Crash. Wzmacnia powierzchnię szkła tak, aby nie została ona zniszczona wskutek upadku. Każda z tych cech będzie dodatkowym atutem szkieł i folii, ale żeby zabezpieczyć także obudowę telefonu i cześci wewnętrzne, pamiętaj o użyciu etui Oppo Reno 4, kompatybilnego z naszymi akcesoriami ochronnymi na ekran.

    pixel