Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Xiaomi

( ilość produktów: 531 )

Xiaomi to stosunkowo nowa marka na polskim rynku. Od kilku lat sprzedaż smartfonów tego producenta rośnie. Modele różnią się między sobą kształtem, wielkością i innymi parametrami. Mimo zastosowania w wielu telefonach Xiaomi trwałych szkieł na ekranach nie są one niezniszczalne. Wymagają zabezpieczenia. Wysoki poziom ochrony gwarantują szkła hartowane i folie Xiaomi. W 4GSM dostępne dla najpopularniejszych modeli: Xiaomi Redmi Note 10 Pro, MI 11 Lite, Poco X3 i wielu innych. Posiadamy w ofercie szkła idealnie dopasowane do wymiarów i funkcjonalności telefonów Xiaomi. Szkła hartowane i folie Xiaomi cechuje krystaliczna przejrzystość. Zatem nie zmienia nasycenia barw. Ich wyjątkowo cienka powłoka powoduje, że szkło lub folia Xiaomi pozostaje niemal niedostrzegalna przez użytkownika. Dzięki temu nie wpływa na komfort korzystania ze smartfonu. Zapraszamy Cię do poznania całej naszej oferty i wybrania odpowiedniego do Twojego modelu szkła hartowanego lub folii ochronnej Xiaomi!

Najlepsze szkło hartowane Xiaomi - cechy szczególne

Istnieje kilka cech wspólnych dla różnych rodzajów szkieł. Jeżeli chcesz wybrać możliwie najlepsze szkło hartowane Xiaomi, warto je poznać. Każde z tych akcesoriów ma określoną wytrzymałość, grubość, gładkość. Te trzy aspekty, mają kluczowy wpływ na wybór szkła hartowanego Xiaomi. 

Jak wytrzymałe jest szkło hartowane Xiaomi?

Szkło hartowane Xiaomi klasyfikowane jest na podstawie odporności na zniszczenia. To dziesięciostopniowa skala wytrzymałości. Oznaczana jest wielką literą „h". Kupując szkło hartowane Xiaomi, wybieraj wartości większe lub równe siódmemu stopniowi trwałości. 

Grubość szkła hartowanego do Xiaomi

Rodzaje szkieł różnią się także ze względu na grubość powłoki. Mogą się znajdować w przedziale 0,4-0,12 mm. Pamiętaj, że większa warstwa może zagwarantować wyższą ochronę. Natomiast zbyt duży rozmiar wpłynie na czułość funkcji dotykowych ekranu. Zatem istotne jest odnalezienie „złotego środka". O ten aspekt nie musisz się martwić, jeżeli kupujesz szkło hartowane Xiaomi w 4GSM. Zapewniamy pełną funkcjonalność szkieł. Idealny współczynnik wytrzymałości do grubości powierzchni ochronnej. Każde szkło hartowane jest testowane pod kątem wpływu na komfort użytkowania danego modelu Xiaomi.

Czy gładkie szkło hartowane jest bezpieczniejsze?

Poziom gładkości w przypadku szkieł hartowanych nie jest oznaczany na skali liczbowej. Najczęściej minimalna chropowatość podkreślana jest jako wyjątkowa zaleta akcesorium, a nie jego cecha podstawowa. Mimo że to bardzo ważne kryterium wyboru odpowiedniego szkła hartowanego Xiaomi. Nie jest to tak oczywistą mocną stroną, jak powyżej wymienione. Szkło hartowane Xiaomi cechujące się wysokim poziomem gładkości jest bardziej odporne na zabrudzenia. Brak mikrozagłębień w powłoce szkła powoduje, że pyłki nie mają możliwości zatrzymania się na niej. Brak powierzchni stycznej powoduje, że kurz zsuwa się ze szkła. W 4GSM możesz znaleźć wysoce gładkie szkła hartowane do Xiaomi. W opisie produktu podkreślone będzie zastosowanie powłoki oleofobowej. Co ważne, nie tylko jest ona odporna na osadzanie się kurzu, ale i na pozostawianie odcisków palców.

Folie ochronne Xiaomi

Folie ochronne do telefonów Xiaomi wzmacniają wyświetlacz telefonu, chronią także przed zarazkami. Mają właściwości wzmacniające ekran telefonu nawet o 400%. Dzięki temu zmniejszają ryzyko uszkodzeń ekranu. Posiadają powłokę antymikrobową, która zabija 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Działają przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Ma na celu zapobieganie rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni telefonu. Smartfony gromadzą zarazki z różnych powierzchni, takich jak klamki czy kierownica. Na ekranie telefonu może się gromadzić nawet 300 razy więcej bakterii niż na publicznej toalecie. Folie ochronne Xiaomi pomagają zmniejszyć ten problem. Są elastyczne i trwale przylegają do zakrzywionych wyświetlaczy. Mają także wysokiej jakości warstwę oleofobową, która ułatwia pielęgnację i zapobiega odciskom palców.

Folie Xiaomi można łatwo zamontować przy użyciu specjalnego żelu, który jest bezpieczny dla wyświetlacza. Zapewnia to doskonały efekt i nie wymaga specjalnych umiejętności. Niektóre z nich posiadają powłokę samoregenerującą, która może naprawiać niewielkie uszkodzenia i zarysowania, zachowując idealnie gładką powierzchnię przez dłuższy czas. Istnieją również folie dedykowane dla graczy gier mobilnych, które zwiększają poślizg palca po ekranie. Niektóre folie hybrydowe Xiaomi łączą w sobie wytrzymałość szkła hartowanego i elastyczność innych materiałów. Są one cieńsze od tradycyjnych szkieł hartowanych, ale również skutecznie chronią ekran. Wszystkie folie ochronne są projektowane tak, aby nie ograniczać funkcjonalności telefonu i zapewniać pełną ochronę ekranu.

pixel