Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Huawei

( ilość produktów: 284 )

Wyświetlacz smartfonu to jedna z jego najistotniejszych części. Przedstawia wszystkie dane, w tym zdjęcia oraz filmy, a także umożliwia wykonywanie połączeń czy przeglądanie internetu. Jednym słowem - bez wyświetlacza telefon Huawei nie mógłby istnieć. Jest to jednak również element najdelikatniejszy i zarazem najdroższy w naprawie. Jest podatny na zarysowania, pęknięcia i stłuczenia, dlatego warto go chronić wszelkimi sposobami, aby ustrzec się przed kosztowną wymianą. Służą do tego szkła hartowane i folie ochronne Huawei, które zabezpieczają ekran telefonu. Modele dostępne w naszym sklepie 4GSM doskonale odzwierciedlają kształt ekranu i poprawiają jego wytrzymałość. Koniecznie poznaj wszystkie folie i szkła Huawei, które niwelują prawdopodobieństwo powstania zarysowań oraz stłuczeń. Częste korzystanie z telefonu nie będzie już powiązane z ciągłym strachem o jego zniszczenie.

Szkła hartowane do Huawei

Szkła hartowane do Huawei zapewniają znakomitą ochronę całego wyświetlacza telefonu. Materiał do tego akcesorium powstał w specjalnym procesie hartowania, który nadaje szkłu odporności na większość uszkodzeń mechanicznych. Wskutek hartowania szkło uzyskuje poziom 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa i staje się odporne na działanie takich materiałów jak metal, plastik, czy drewno, które w bezpośrednim starciu z plastikiem pozostawia głębsze lub płytsze zarysowania.

To jednak nie koniec zalet szkieł hartowanych Huawei. Dzięki ich ogromnej twardości, szkło podczas upadku odbiera dużą część energii kinetycznej i tym samym chroni wyświetlacz umieszczony pod spodem. Dzięki temu ekran po upadku telefonu wcale nie musi pęknąć, a wręcz przeciwnie, szkło hartowane Huawei doskonale go chroni.

Szkła hartowane do telefonów Huawei, jakie znajdziesz w sklepie 4GSM są:

  • łatwe w zamontowaniu. Pod spodem został umieszczony specjalny klej, który ułatwia naklejenie i zarazem nie pozostawia śladów po ściągnięciu. Dzięki temu telefon zachowuje swoje walory wizualne i nie niszczy się nawet po wieloletnim użytkowaniu.
  • dopasowane. Wszystkie szkła Huawei ze sklepu 4GSM pochodzą od lubianych i bardzo popularnych producentów, którzy zadbali o ich najwyższą jakość. Wszystkie obrzeża są perfekcyjnie wygładzone, a wycięcia na przyciski lub głośnik są wykonane bardzo dokładnie i z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły. Najlepiej dopasowane szkła hartowane Huawei mają wokół czarną ramkę, która ma imitować oryginalny wyświetlacz telefonu. Wówczas po założeniu pozostaje ono całkowicie niewidoczne.

Szkła hartowane dostępne w naszym sklepie pasują między innymi do telefonów Huawei P30, P20 oraz P10, czyli najpopularniejszych modeli tego producenta. Nie zmieniają jakości wyświetlanego obrazu i nie wpływają negatywnie na funkcje dotykowe smartfonu. Co więcej, dzięki oleofobowej i bardzo gładkiej powierzchni, szkło potrafi zwiększyć wygodę korzystania z telefonu, gdyż zapewnia palcom płynny poślizg podczas przesuwania po ekranie. Zamów już dziś szkła hartowane do Huawei w najlepszej cenie na rynku i skorzystaj z ich walorów użytkowych już dziś. Zapraszamy również do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Folie ochronne na telefon Huawei

Wiele osób zastanawia się nad ciągłym inwestowaniem w kolejne dodatki do telefonu. Jednak w przypadku folii Huawei nie jest to jedynie tani chwyt marketingowy. Dzięki zastosowaniu dodatkowej warstwy nasz ekran zyskuje niezbędną ochronę naprawdę niskim kosztem. Zakup folii ochronnej o Huawei to wydatek rzędu parunastu złotych. Natomiast wymiana ekranu to inwestycja nierzadko przekraczająca wartość całego urządzenia. Dokonując selekcji naszego zaopatrzenia, ogromną uwagę zwróciliśmy na szeroki wybór, który będzie w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W związku z tym w naszej ofercie znajduje się folie ochronne na telefon Huawei 3MK oraz folie ochronne Huawei P50 Pro i wiele, wiele więcej. Wiemy, że wspomniana marka rozwija się w ekspresowym tempie, dlatego staramy się nadążyć za wymaganiami ciągle zmieniającego się rynku. Co ważne, oferowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości, które w żaden sposób nie wpływają na jakość obrazu. Jednolita struktura zapewnia swobodny poślizg palca, dzięki czemu folia jest praktycznie niewyczuwalna. Szeroki zakres cen pozwala naszym klientom na dopasowanie folii do swoich wymagań oraz potrzeb. Posiadamy modele, które można swobodnie dopasować do budżetu oraz częstotliwości korzystania z telefonu.

Folie ochronne dopasowane do wszystkich modeli Huawei

Telefony marki Huawei szybko i prężnie zdobywają polski rynek. W związku z tym na naszej stronie znajdziesz folie dopasowane do większości modeli. W przypadku Huawei P40 Lite folie ochronne to obowiązkowe dopełnienie zestawu. Duży ekran, który oferuje wysokiej jakości obraz, zasługuje na dodatkową ochronę. Jednak nie musisz martwić się o problemy z jej nakładaniem, ponieważ większość zestawów zawiera pozycjonujące naklejki, które zapobiegają powstawaniu pęcherzyków. Dodatkowa warstwa to również doskonałe rozwiązanie dla supercienkich telefonów z serii Lite. Folie ochronne Huawei P10 Lite to niezbędny dodatek, który w żaden sposób nie pogorszy komfortu użytkowania, natomiast pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wymianą ekranu.

pixel