Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Samsung

( ilość produktów: 1390 )

Jeżeli posiadasz Samsunga, to zapewne wiesz, jak istotne jest zabezpieczenie ekranu. Zarówno do Samsunga S23 Ulltra, jak i Galaxy S21 FE szkło ochronne to niezbędne akcesorium. Warto poznać zalety, jakimi się odznaczają. Przede wszystkim podczas produkcji poddane zostają procesowi zwiększającemu jego właściwości wytrzymałościowe nawet 4-krotnie. Ponadto są niemal niezauważalną, niezwykle cienką powłoką. Wysokiej jakości szkła i folie do Samsung nie wpływają na czułość funkcji dotykowych ekranu. Możesz być pewny, że nie utrudnią Ci widoczności oraz nie zmienią nasycenia barw. To nie tylko pełna, ale i funkcjonalna ochrona ekranu. Dzięki zastosowaniu takiego zabezpieczenia unikniesz kosztownych napraw i wizyt w serwisie. Szkło hartowane i folia ochroni Twój telefon Samsung, jeżeli go upuścisz lub wysunie się z kieszeni. Ustrzeżesz się stłuczenia ekranu. Szkła i folie uniemożliwiają zarysowanie powierzchni wyświetlacza. Co ciekawe, dzięki osiągnięciu wysokiego poziomu gładkości trudno je zabrudzić. Nie osiadają na nich pyłki ani kurz, nie utrzymują odcisków palców. Szkła hartowane i folie ochronne Samsung to niezbędne akcesorium dla każdego smartfonu. 

Rodzaje akcesoriów ochronnych - szkła hartowane i folie Samsung

Pierwszym pomysłem, jaki przychodzi nam na myśl, zastanawiając się nad ochroną ekranu, są szkła hartowane i folie Samsung. Czy słusznie? Czy jest to najlepszy wybór? Jakie inne akcesoria mogą zabezpieczyć wyświetlacz Samsunga? To wiele pytań, jakie rodzą się w naszej głowie, kiedy kupujemy akcesoria, na których niekoniecznie się znamy. Postaramy się przybliżyć Ci najczęściej spotykane sposoby ochrony, jak szkło hartowane Samsung oraz folia ochronna i wyróżnić ich mocne strony.

Szkła hartowane Samsung w ofercie 4GSM

Zakup szkła hartowanego Samsung w 4GSM zawsze będzie dobrą decyzją. To wysoce wytrzymały produkt, który jest w stanie ochronić ekran Twojego smartfonu przed uszkodzeniem. Grubość szkła waha się między 0,4 a 0,15 mm. Może być to zarówno zaletą, jak i wadą. Cienki materiał jest niemal niezauważalny, jednak nie zagwarantuje tak wysokiej wytrzymałości, jak 0,3-milimetrowy. Dlatego warto tę liczbę skonfrontować z poziomem wytrzymałości szkła. Oznaczona jest cyfrą od 1 do 10 i zakończoną literą H. W ofercie Naszego sklepu znajdziesz szkło hartowane Samsung 9H gwarantujące niemal 100% ochronę.

Czy folia ochronna Samsung jest lepsza od szkła hartowanego?

Folia ochronna spełnia tę samą funkcję co szkło hartowane Samsung, jednak różni się kilkoma własnościami. Szkło to twarde tworzywo w porównaniu z folią. Ta ochrona jest bardzo elastyczną powłoką, co dla zwolenników okazuje się wielką zaletą. Przede wszystkim ułatwia sposób montażu. Ponadto folia ochronna wysokiej jakości jest cienkim materiałem, niewpływającym na komfort użytkowania smartfonu. Niestety kupując w niesprawdzonym miejscu, możesz trafić na nieoryginalne produkty, kopie ukryte pod nazwami znanych producentów. Takie akcesoria utrudniają korzystanie z funkcji dotykowych oraz zmniejszają widoczność ekranu. Nie daj się nabrać na podejrzanie tanie akcesoria i kupuj w sprawdzonych miejscach jak sklep 4GSM. Folia ochronna jest cienka i elastyczna i również daje gwarancję wysokiego poziomu ochrony. Ostateczny wybór należy do Ciebie.

Folie ochronne do Samsung Galaxy dostępne na 4GSM

Folie ochronne do Samsung Galaxy to cienkie, wytrzymałe i idealnie dopasowane do niemal każdego modelu telefonu akcesoria. Mają precyzyjne wycięcia, umożliwiające swobodny dostęp do portów i przycisków. Są również odporne na tłuste ślady i odciski palców, co utrzymuje ekran w czystości i pełnej sprawności. Montaż folii jest prosty i precyzyjny dzięki zestawom montażowym, które zawierają wszystkie niezbędne narzędzia i instrukcje. Folie jest również kompatybilne z funkcją Touch Sensitivity, zapewniającą płynne i precyzyjne działanie ekranu dotykowego.

Folie ochronne do telefonów Samsung oferują wysoką jakość ochrony ekranu. Każda folia może mieć swoje unikalne cechy i produkty, w zależności od marki mogą się różnić. A w naszym sklepie kupisz folie do Samsung najlepszych marek, takich jak: Spigen, Ringke, 3MK, ESR i wielu innych. To krystalicznie przejrzyste powłoki, które idealnie chronią przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Poznaj całą naszą ofertę!

Folia Neo Flex do Samsung

Folie ochronne dla telefonów Samsung zapewniają doskonałą ochronę ekranu. Jednym z popularnych produktów w tej kategorii jest folia ochronna Neo Flex, wykonana z maksymalnie uelastycznionego TPU. Dzięki temu materiałowi folia doskonale dopasowuje się do zakrzywień ekranu Samsung bez tworzenia pęcherzyków powietrza czy problemów z nierównym ułożeniem. Folia jest przejrzysta, co pozwala na zachowanie naturalnych barw wyświetlanych na ekranie i nie wpływa na czułość dotyku. Jej główną funkcją jest ochrona ekranu przed zarysowaniami, a dodatkowo niewielkie uszkodzenia regenerują się samoczynnie.

Folie ESR do Samsung

W przypadku folii ESR Liquid Skin wykonanej z uelastycznionego polimeru głównym atutem jest jej twardość na poziomie 6-7H. Dzięki kompozytowej strukturze folia nie pęka i nie wyszczerbia się na krawędziach. Dzięki elastyczności powłoka jest kompatybilna z większością etui i ma właściwości samoregenerujące, które mogą naprawić drobne zarysowania w ciągu 24 godzin. Montaż folii zaleca się przeprowadzić w łazience tuż po kąpieli, a następnie skorzystać z ramki pozycjonującej, aby zapewnić precyzyjne dopasowanie. Po zainstalowaniu folii można dodać na nowo czytnik linii papilarnych.

W sklepie 4GSM znajdziesz folie ochronne do telefonu:

  • Samsung S22
  • Samsung S22 Ultra
  • Samsung S22 Plus
  • Samsung 21 FE
  • Samsung S21 Ultra
  • Samsung S21 Plus
pixel